Vishay Intertech MAL213636331E3
Üretici
Üretici Parça No.
MAL213636331E3
EBEE Parça No.
E81598151
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
330uF 25V 84mΩ ±20% 522.9mA@100Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıVISHAY MAL213636331E3
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)84mΩ
Ömür boyu @ Temp6000hrs@105℃
Ripple akımı522.9mA@100Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm