Vishay Intertech MAL209678122E3
Üretici
Üretici Parça No.
MAL209678122E3
EBEE Parça No.
E84155313
Paket
Plugin,D40xL75mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 5.7A@100Hz 20mm 385V 53mΩ 1200uF Plugin,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıVISHAY MAL209678122E3
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş385V
Kapasite1200uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)53mΩ
Ripple akımı5.7A@100Hz
Kurşun aralığı20mm
Ömür boyu @ Sıcaklık5000hrs@85℃
Çapı40mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)75mm