Vishay Intertech BFC241971304
Üretici
Üretici Parça No.
BFC241971304
EBEE Parça No.
E83802847
Paket
Plugin,P=15mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
130nF -55℃~+85℃ ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC241971304
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş400V;125V
Kapasite130nF
Tolerans±2%