Vishay Intertech BFC241742004
Üretici
Üretici Parça No.
BFC241742004
EBEE Parça No.
E83784122
Paket
Plugin,P=10mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
200nF -55℃~+85℃ ±2% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC241742004
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş160V;63V
Kapasite200nF
Tolerans±2%