Vishay Intertech BFC238361153
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238361153
EBEE Parça No.
E83786219
Paket
Plugin,P=22.5mm
Açıklama
15nF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238361153
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş2kV;700V
Kapasite15nF
Tolerans±5%