Vishay Intertech BFC238344513
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238344513
EBEE Parça No.
E83793081
Paket
Plugin,P=27.5mm
Açıklama
51nF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238344513
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş1.4kV;500V
Kapasite51nF
Tolerans±5%