Vishay Intertech BFC238334363
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238334363
EBEE Parça No.
E83799218
Paket
Plugin,P=15mm
Açıklama
36nF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238334363
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş1kV;350V
Kapasite36nF
Tolerans±5%