Vishay Intertech BFC238331753
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238331753
EBEE Parça No.
E83792119
Paket
Plugin,P=22.5mm
Açıklama
75nF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238331753
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş1kV;350V
Kapasite75nF
Tolerans±5%