Vishay Intertech BFC238311684
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238311684
EBEE Parça No.
E83792869
Paket
Plugin,P=27.5mm
Açıklama
680nF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238311684
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş400V;200V
Kapasite680nF
Tolerans±5%