Vishay Intertech BFC238032333
Üretici
Üretici Parça No.
BFC238032333
EBEE Parça No.
E83785126
Paket
Plugin,P=5mm
Açıklama
33nF -55℃~+85℃ ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC238032333
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş160V;100V
Kapasite33nF
Tolerans±5%