Vishay Intertech BFC233911684
Üretici
Üretici Parça No.
BFC233911684
EBEE Parça No.
E83300923
Paket
Plugin,P=27.5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
680nF ±10% X2 310V Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
Veri SayfasıVISHAY BFC233911684
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+110℃
Kapasite680nF
Tolerans±10%
Alt sınıfX2
Voltaj (AC)310V