Vishay Intertech 657BR0502
Üretici
Üretici Parça No.
657BR0502
EBEE Parça No.
E86699978
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±600ppm/℃ 1W 5kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Rotary Potentiometers, Rheostats
Veri SayfasıVISHAY 657BR0502
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±600ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç5kΩ
Güç (Watts)1W