Vishay Intertech 36DY104F040DC2A
Üretici
Üretici Parça No.
36DY104F040DC2A
EBEE Parça No.
E83813998
Paket
Bolt,D78.2xL108mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
40V 0.1F -10%~+50% 29.7A@120Hz 5.4mΩ@120Hz Bolt,D78.2xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş40V
Kapasite0.1F
Tolerans-10%~+50%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)5.4mΩ@120Hz
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı29.7A@120Hz
Kurşun aralığı31.8mm
Çapı78.2mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)108mm