VBsemi Elec STD30NE06LT4-VB
Üretici
Üretici Parça No.
STD30NE06LT4-VB
EBEE Parça No.
E819632164
Paket
TO-252
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
60V 45A 25mΩ@10V 1 N-channel TO-252 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
20 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
20 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıVBsemi Elec STD30NE06LT4-VB
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)30mΩ@4.5V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+175℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)60pF
Number1 N-channel
Drain to Source Voltage60V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))3V
Current - Continuous Drain(Id)45A
Ciss-Input Capacitance1.5nF
Output Capacitance(Coss)140pF
Gate Charge(Qg)17nC@10V