VBsemi Elec SPP11N80C3-VB
Üretici
Üretici Parça No.
SPP11N80C3-VB
EBEE Parça No.
E822357303
Paket
TO-220AB
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
800V 12A 370mΩ@10V 4.5V 1 N-channel TO-220AB MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
8 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
8 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıVBsemi Elec SPP11N80C3-VB
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)370mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)4pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation160W
Drain to Source Voltage800V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))4.5V
Current - Continuous Drain(Id)12A
Ciss-Input Capacitance1.4nF
Output Capacitance(Coss)80pF
Gate Charge(Qg)89nC@10V