UTSX014E15PY
Üretici
Üretici Parça No.
UTSX014E15PY
EBEE Parça No.
10901461-UTSX014E15PY-EB
Açıklama
SQUARE FLANGE RECEPTACLE, WITHOU
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıSouriau-Sunbank by Eaton UTSX014E15PY
SeriTrim Trio® UTSX
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Male Pins
Pozisyon sayısı15
Kabuk Boyutu - Ek14-15
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiBayonet Lock
OrientasyonY
Kabuk MalzemesiPolyamide (PA), Nylon
Kabuk Bitiş-
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıIP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
KorumaUnshielded
Birincil MalzemePlastic
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 HB
ÖzelliklerUV Resistant
Malzeme eklemeNeoprene
MfrSouriau-Sunbank by Eaton
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A, 12A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Voltaj Derecelendirmesi250V, 600V
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
Backshell Malzemesi, Kaplama-
Kablo Açılış-
Açıklama
15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup