TT Electronics 72PTR200LF
Üretici
Üretici Parça No.
72PTR200LF
EBEE Parça No.
E85521618
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±10% ±100ppm/℃ 500mW 200Ω Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıTT Electronics 72PTR200LF
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±10%
Direnç200Ω
Güç (Watts)500mW