TT Electronics 72PR20LF
Üretici
Üretici Parça No.
72PR20LF
EBEE Parça No.
E87192985
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±100ppm/℃ 500mW 20Ω Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıTT Electronics 72PR20LF
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç20Ω
Güç (Watts)500mW