TT Electronics 67PR20LFTB
Üretici
Üretici Parça No.
67PR20LFTB
EBEE Parça No.
E86080601
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% ±250ppm/℃ 500mW 20Ω Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Veri SayfasıTT Electronics 67PR20LFTB
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±250ppm/℃
Tolerans±20%
Direnç20Ω
Güç (Watts)500mW