TT Electronics 668A1002FLF
Üretici
Üretici Parça No.
668A1002FLF
EBEE Parça No.
E819285547
Paket
SOIC-16
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
8 ±1% 10kΩ 100mW ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıTT Electronics 668A1002FLF
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±25ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı16
Direnç10kΩ
Güç (Watts)100mW