TSA89-E1E1-S72
Üretici
Üretici Parça No.
TSA89-E1E1-S72
EBEE Parça No.
8084745-TSA89-E1E1-S72-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 6'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
SeriTSA
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
ÖzelliklerShielded
1. Konektör3.5mm Plug
İkinci Konektörü3.5mm Plug
Uzunluk72.0" (1.8m) 6.0'
RenkBlack
Stil3.5mm to 3.5mm
Kablo Tipi4.95mm OD Coaxial Cable
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max32 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm 4.95mm OD Coaxial Cable 72.0" (1.8m) 6.0'