TRAB7643
Üretici
Üretici Parça No.
TRAB7643
EBEE Parça No.
12294203-TRAB7643-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
ANT PHANTOM SB 764-870MHZ BK
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Antennas
SeriPhantom®
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiBase Mount
Giriş Koruması-
Özellikler-
Uygulamaları-
SonlandırmaNMO
Yükseklik (Max)-
İadat Kaybetmek-
Frekans aralığı764MHz ~ 870MHz
Kazanın-
Frekans GrubuUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekans (Center/Band)817MHz