TECH PUBLIC TPZ6V8CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ6V8CS3
EBEE Parça No.
E846472798
Daha fazla bilgi >>
2500 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2500 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ6V8CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)6.8V
Zener Voltage(Range)6.4V~7.2V