TECH PUBLIC TPZ6V2CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ6V2CS3
EBEE Parça No.
E846472799
Daha fazla bilgi >>
2500 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2500 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ6V2CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)6.2V
Zener Voltage(Range)5.8V~6.6V