TECH PUBLIC TPZ4V7CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ4V7CS3
EBEE Parça No.
E846472802
Daha fazla bilgi >>
2600 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2600 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ4V7CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)4.7V
Zener Voltage(Range)4.4V~5V