TECH PUBLIC TPZ4V3CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ4V3CS3
EBEE Parça No.
E846472803
Daha fazla bilgi >>
2550 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2550 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ4V3CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)4.3V
Zener Voltage(Range)4V~4.6V