TECH PUBLIC TPZ43VCS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ43VCS3
EBEE Parça No.
E846472821
Daha fazla bilgi >>
2500 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2500 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ43VCS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)43V
Zener Voltage(Range)40.85V~45.15V