TECH PUBLIC TPZ2V7CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ2V7CS3
EBEE Parça No.
E846472807
Paket
SOT-23
Daha fazla bilgi >>
2450 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2450 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: Tam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ2V7CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)2.7V
Zener Voltage(Range)2.5V~2.9V