TECH PUBLIC TPZ2V4CS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ2V4CS3
EBEE Parça No.
E846472808
Daha fazla bilgi >>
2500 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2500 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ2V4CS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)2.4V
Zener Voltage(Range)2.28V~2.52V