TECH PUBLIC TPZ27VCS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ27VCS3
EBEE Parça No.
E846472822
Daha fazla bilgi >>
2250 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2250 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ27VCS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)27V
Zener Voltage(Range)25.1V~28.9V