TECH PUBLIC TPZ18VCS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ18VCS3
EBEE Parça No.
E846472810
Daha fazla bilgi >>
2700 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2700 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ18VCS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)18V
Zener Voltage(Range)16.8V~19.1V