TECH PUBLIC TPZ16VCS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ16VCS3
EBEE Parça No.
E846472811
Daha fazla bilgi >>
2450 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2450 hemen kargoya verilebilir
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ16VCS3
Diode YapılandırmaIndependent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)16V
Zener Voltage(Range)15.3V~17.1V