TECH PUBLIC TPZ11VCS3
Üretici
Üretici Parça No.
TPZ11VCS3
EBEE Parça No.
E846472816
Paket
SOT-23
Daha fazla bilgi >>
2450 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
2450 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: Tam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıTECH PUBLIC TPZ11VCS3
Diode Yapılandırma1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)11V
Zener Voltage(Range)10.4V~11.6V