TE Connectivity TE60BR39J
Üretici
Üretici Parça No.
TE60BR39J
EBEE Parça No.
E86880514
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
390mΩ 60W Wirewound Resistors ±5% ±400ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Veri SayfasıTE Connectivity TE60BR39J
RoHS
TipWirewound Resistors
Sıcaklık Katsayısı±400ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç390mΩ
Güç (Watts)60W