TE Connectivity RT33L024
Üretici
Üretici Parça No.
RT33L024
EBEE Parça No.
E87353884
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
400V@AC 24V 16A One Normally Open: 1A (SPST-NO) Plugin Power Relays ROHS
Tümünü Seç
KategoriRelays ,Power Relays
Veri SayfasıTE Connectivity RT33L024
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
İletişim MalzemesiAgSnO2
İletişim formuOne Normally Open: 1A (SPST-NO)
Kılıma Voltajı24V
Serbest Bırak6ms
Zaman Operasyon9ms
Maksimum Anahtarlama Voltajı400V@AC
Maksimum Anahtarlama Akımı16A