TE Connectivity RT184012
Üretici
Üretici Parça No.
RT184012
EBEE Parça No.
E87353862
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
400V@AC 12V 10A One Normally Open: 1A (SPST-NO) Plugin Power Relays ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıTE Connectivity RT184012
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
İletişim MalzemesiAgNi
İletişim formuOne Normally Open: 1A (SPST-NO)
Kılıma Voltajı12V
Serbest Bırak8ms
Zaman Operasyon10ms
Maksimum Anahtarlama Voltajı400V@AC
Maksimum Anahtarlama Akımı10A