TE Connectivity PD10AC57
Üretici
Üretici Parça No.
PD10AC57
EBEE Parça No.
E87324421
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
320V@DC 125V 10A One Normally Open: 1A (SPST-NO) Power Relays ROHS
Tümünü Seç
KategoriRelays ,Power Relays
Veri SayfasıTE Connectivity PD10AC57
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
İletişim formuOne Normally Open: 1A (SPST-NO)
Kılıma Voltajı125V
Serbest Bırak10ms
Zaman Operasyon10ms
Maksimum Anahtarlama Voltajı320V@DC
Maksimum Anahtarlama Akımı10A