TDK-LAMBDA PAF600F24-28
Üretici
Üretici Parça No.
PAF600F24-28
EBEE Parça No.
E87498940
Paket
Plugin,116.8x61mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
Plugin,116.8x61mm DC-DC Power Modules ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıTDK-LAMBDA PAF600F24-28
RoHS
Çıkış Gücü600W
Çıkış Voltajı28V
Çıkış akımı (Max)21.5A
İzoleli Voltaj1.5kV
Dönüşüm Verimliliği90%
Giriş Gerilim (DC)19V~36V