STMicroelectronics STW56N65DM2
Üretici
Üretici Parça No.
STW56N65DM2
EBEE Parça No.
E8165942
Paket
TO-247-3
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
650V 48A 65mΩ@10V,24A 360W 5V@250uA 1 N-channel TO-247-3 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STW56N65DM2
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃@(Tj)
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)650V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)48A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)65mΩ@10V,24A
Güç Dağılınlık (Pd)360W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))5V@250uA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)4.1nF@100V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)88nC@10V