STMicroelectronics STW56N60DM2
Üretici
Üretici Parça No.
STW56N60DM2
EBEE Parça No.
E82971376
Paket
TO-247
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600V 50A 60mΩ@10V,25A 360W 5V@250uA 1 N-channel TO-247-3 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STW56N60DM2
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)60mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)3.2pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation360W
Drain to Source Voltage600V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))5V
Current - Continuous Drain(Id)50A
Ciss-Input Capacitance4.1nF
Output Capacitance(Coss)190pF
Gate Charge(Qg)90nC@10V