STMicroelectronics STS2DNF30L
Üretici
Üretici Parça No.
STS2DNF30L
EBEE Parça No.
E8361046
Paket
SO-8
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
30V 3A 1.6W 0.11Ω@10V,1A 1V@250uA 2 N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
179 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
179 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
Veri SayfasıST STS2DNF30L
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃
TipN-Channel
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)11pF
Number2 N-Channel
Pd - Power Dissipation2W
Drain to Source Voltage30V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))2.5V
Current - Continuous Drain(Id)3A