STMicroelectronics STS10DN3LH5
Üretici
Üretici Parça No.
STS10DN3LH5
EBEE Parça No.
E82970902
Paket
SO-8
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
30V 10A 2.5W 0.021Ω@4.5V,5A 1V@250uA 2 N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
16 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
16 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
Veri SayfasıST STS10DN3LH5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃
TipN-Channel
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)19pF
Number2 N-Channel
Pd - Power Dissipation2.5W
Drain to Source Voltage30V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))1V
Current - Continuous Drain(Id)10A
Output Capacitance(Coss)97pF