STMicroelectronics STP100N10F7
Üretici
Üretici Parça No.
STP100N10F7
EBEE Parça No.
E82970027
Paket
TO-220
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100V 80A 150W 6.8mΩ@10V,40A 2.5V@250uA 1 N-channel TO-220-3 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
863 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
863 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STP100N10F7
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)8mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+175℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)36pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation150W
Drain to Source Voltage100V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))4.5V
Current - Continuous Drain(Id)80A
Ciss-Input Capacitance4.369nF
Output Capacitance(Coss)823pF
Gate Charge(Qg)61nC@10V