STMicroelectronics STL15DN4F5
Üretici
Üretici Parça No.
STL15DN4F5
EBEE Parça No.
E8672329
Paket
PowerFLAT-8(5x6)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
40V 15A 4.3W 8mΩ@10V,7.5A 4V@250uA 2 N-Channel PowerFLAT-8(5x6) MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,FET, MOSFET Arrays
Veri SayfasıST STL15DN4F5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+175℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)25pF
Number2 N-Channel
Pd - Power Dissipation4.3W
Drain to Source Voltage40V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))4V
Current - Continuous Drain(Id)15A