STMicroelectronics STL130N6F7
Üretici
Üretici Parça No.
STL130N6F7
EBEE Parça No.
E8501008
Paket
PowerFLAT-5x6
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
60V 130A 0.0035Ω@10V,13A 125W 2V@250uA 1 N-channel PowerFLAT-5x6 MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STL130N6F7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+175℃
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)60V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)130A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)0.0035Ω@10V,13A
Güç Dağılınlık (Pd)125W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))2V@250uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)115pF
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)2.6nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)42nC@10V