STMicroelectronics STF4N52K3
Üretici
Üretici Parça No.
STF4N52K3
EBEE Parça No.
E87373191
Paket
TO-220FP
Açıklama
525V 2.5A 2.6Ω@10V,1.25A 20W 4.5V@50uA 1 N-channel TO-220FP MOSFETs ROHS
RoHS
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)525V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)2.5A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)2.6Ω@10V,1.25A
Güç Dağılınlık (Pd)20W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))4.5V@50uA
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)334pF@100V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)11nC@10V