STMicroelectronics STF40N60M2
Üretici
Üretici Parça No.
STF40N60M2
EBEE Parça No.
E82971245
Paket
TO-220-3
Açıklama
600V 34A 88mΩ@10V,17A 40W 4V@250uA 1 N-channel TO-220-3 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
84 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
84 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STF40N60M2
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)88mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)2.4pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation40W
Drain to Source Voltage600V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))4V
Current - Continuous Drain(Id)34A
Ciss-Input Capacitance2.5nF
Output Capacitance(Coss)117pF
Gate Charge(Qg)57nC@10V