STMicroelectronics STF17NF25
Üretici
Üretici Parça No.
STF17NF25
EBEE Parça No.
E8472638
Paket
TO-220FP
Açıklama
250V 17A 0.165Ω@10V,8.5A 25W 3V@250uA 1 N-channel TO-220FP MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STF17NF25
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)250V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)17A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)0.165Ω@10V,8.5A
Güç Dağılınlık (Pd)25W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))3V@250uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)28pF@25V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)1nF@25V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)29.5nC@10V