STMicroelectronics STF10N95K5
Üretici
Üretici Parça No.
STF10N95K5
EBEE Parça No.
E8411897
Paket
TO-220FP-3
Açıklama
950V 8A 0.8Ω@10V,4A 30W 3V@100uA 1 N-channel TO-220FP-3 MOSFETs ROHS
Bu malzeme özelleştirilmiş kabloları destekler!
Daha fazla bilgi >>
120 Stokta Var – Hemen Kargoya Verilebilir
120 hemen kargoya verilebilir
1-2 İş Günü İçinde Kargoya Verilebilir
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Daha fazla adet için en iyi fiyat mı arıyorsunuz?
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STF10N95K5
RoHS
TipN-Channel
RDS (on)800mΩ@10V
Çalışma sıcaklığı --55℃~+150℃
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)0.6pF
Number1 N-channel
Pd - Power Dissipation30W
Drain to Source Voltage950V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))5V
Current - Continuous Drain(Id)8A
Ciss-Input Capacitance630pF
Output Capacitance(Coss)50pF
Gate Charge(Qg)22nC@10V