STMicroelectronics STF10N60
Üretici
Üretici Parça No.
STF10N60
EBEE Parça No.
E8500966
Paket
TO-220FP
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
600V 7.5A 0.6Ω@10V,3A 25W 2V@250uA 1 N-channel TO-220FP MOSFETs ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,FETs, MOSFETs ,Single FETs, MOSFETs
Veri SayfasıST STF10N60
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+150℃
Tip1 N-channel
Drenaj Kaynağı Voltaj (Vdss)600V
Sürekli Drenaklık akımı (Id)7.5A
Direnişte Drenaklık Kaynağı (RDS(on)@Vgs,Id)0.6Ω@10V,3A
Güç Dağılınlık (Pd)25W
Kapı Eşik Voltajı (Vgs(th)))2V@250uA
Ters Transfer Kapasitesi (Crss@Vds)0.84pF@100V
Giriş Kapasiyali (Ciss@Vds)400pF@100V
Toplam Kapı Ücreti (Qg@Vgs)13.5nC@10V